T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Osmangazi Halk Eğitimi Merkezi

Duyurular

Ağu

18.08.2021 tarihinde yapılan Okuma Yazma 2. Kademe Seviye Tespit Sınavı Sonuçları...

Ağu

11.08.2021 tarihinde yapılan Okuma Yazma 1.Kademe Seviye Tespit Sınavı Sonucu 

Ağu

Açık Öğretim Lisesi 2020/3 Dönem Diplomaları 11.08.2021 Çarşamba günü itibari ile Osmangazi Halk Eğitimi Merkezi tarafından dağıtılmaya başlanmıştır. 

Ağu

Kurumumuzda Cenaze Hizmetleri Kursu açılacaktır. Başvuruların bizzat Osmangazi Halk Eğitimi Merkezine yapılması gerekmektedir. Kursumuzun toplam süresi 32 saattir. 

Başvurularda aranacak şartlar; Okur yazar olmak ve 18 yaşını tamamlamış olmak yeterlidir.

 

Ağu

Tem

Tem

T.C.

OSMANGAZİ KAYMAKAMLIĞI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Halk Eğitimi Merkezi

 

 

İlgi          : 12 Haziran 2021 tarih ve 31509 sayılı Resmi Gazete yayımlanan "Millî Eğitim Bakanlığı Hayat

   Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik"

 

 

                Osmangazi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır. Başvuru işlemleri 01 Ağustos 2021 - 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ve dilekçe ile doğrudan kurum müdürlüklerine veya e-Yaygın sistemi üzerinden yapılacaktır.

 

 

 

 

Tem

Tem

Haz

7 HAZİRAN 2021 TARİHİNDE MERKEZİMİZDE BAŞLAYACAK OLAN TRAFİK ÇEVRE KURSA KATILACAKLARIN DERS GÜN VE SAATLERİNE İLİŞKİN ÇİZELGE EKTEDİR. İLGİLİLERE DUYURULUR.

Haz

14/06/2021 PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAK OLAN KURSUMUZA EVRAKLARLA BİRLİKTE, MURADİYE KURS MERKEZİMİZE GELEREK BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.

GEREKLİ EVRAKLAR;

1- TRAFİKTEN EHLİYET SORGU

2- PSİKOTEKNİK BELGE FOTOKOPİSİ

3- SRC BELGE FOTOKOPİSİ

4- SABIKA KAYDI

5- EHLİYET FOTOKOPİSİ

Haz

May

Kurban Kesim Elemanı kursumuz 7 Haziran 2021 tarihin de başlayacaktır.. Başvurular 4  Haziran cuma  gününe kadar Muradiye kurs merkezimize gelip bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir. Kontenjanla sınırlıdır. Not:Kurslarımız 3 gün akşam 17:30 - 20:30 arası olacaktır.

May

Bu yıl Ülkemizde ilk defa "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kutlanacak. Hafta nedeni ile yapılacak etkinliklerimiz kapsamında, Tophane Meydanı'nda, Kurumumuz bünyesinde açılan kursların uygulamalı tanıtımı yapılacaktır. Vatandaşlarımızı bekliyoruz.

May

Degerli Eğitimcilerimiz.

Bakanlığımız Hayat Boyu Ögrenme Genel Müdürlüğünün yazıları doğrultusunda 18 Mayıs 2021 Salı günü Kurs Faaliyetlerimiz başlayacaktır. Programınız doğrultusunda kursiyerlerimizi bilgilendirmenizi ve kurs yerlerinde bulunmanızı önemle rica ederim.

Mehmet KÖSE

Kurum Müdürü